שלטי בטיחות בעסקים

שילוט בטיחות בעבודה

שלטי בטיחות בעסקים

שלטי בטיחות בעסקים

שילוט בטיחות חיוני לעסקים כדי להבטיח את רווחתם של העובדים, הלקוחות והמבקרים. הנה כמה סימני בטיחות חיוניים שעסקים צריכים לשקול ליישם:

שלטי יציאת חירום

שלטים אלו מציינים את מיקומם של יציאות חירום ודרכי מילוט במקרה של שריפות, אסונות טבע או מצבי חירום אחרים. הם צריכים להיות גלויים בבירור ולעמוד בתקנות לגבי גודל, צבע ומיקום.

שלטי בטיחות אש

שלטי בטיחות אש כוללים שלטי מטפים, שלטי אזעקת אש ושלטי יציאת אש. שלטים אלו עוזרים לאנשים לאתר ציוד בטיחות אש ולזהות את יציאות האש הקרובות ביותר.

שלטי אזהרה

שלטי אזהרה מתריעים מפני סכנות אפשריות באזורים או במצבים ספציפיים. הם כוללים שלטים לאזורי מתח גבוה, חומרים דליקים, חומרים רעילים, רצפות חלקות ועוד. סימנים אלו מסייעים לאנשים לזהות ולהימנע מסיכונים פוטנציאליים.

סימני PPE (ציוד מגן אישי) בשלטי בטיחות

שלטים אלו מזכירים לעובדים ולמבקרים ללבוש ציוד מגן אישי ספציפי באזורים המיועדים לכך. דוגמאות כוללות שלטים המציינים את הצורך בכובעים קשיחים, משקפי בטיחות, כפפות או מיגון אוזניים.

שלטי בטיחות-איסור

שלטי איסור מציינים פעולות או התנהגויות שאינן מותרות באזורים מסוימים. הדוגמאות כוללות שלטים ללא עישון, שלטי כניסה, ללא שלטי צילום וללא שלטי אוכל או שתייה. שלטים אלו עוזרים לשמור על תקני בטיחות ולמנוע גישה או פעילויות בלתי מורשית.

שלטי בטיחות שהם שלטי חובה

שלטי חובה מצביעים על פעולות או התנהגויות שיש לפעול לפיהן, כגון שלטי חובה לשטוף ידיים, שימוש חובה בשלטי רתמות בטיחות או שלטי חובה לציוד בטיחות. שלטים אלו מבטיחים עמידה בנהלי בטיחות ספציפיים.

שלטי בטיחות שהם סימני עזרה ראשונה

שלטי עזרה ראשונה עוזרים לאנשים לאתר תחנות עזרה ראשונה או ערכות למקרה של פציעות או מצבי חירום רפואיים. הם עשויים לכלול גם שלטים המציינים את מיקומם של דפיברילטורים או מידע ליצירת קשר במקרה חירום.

שלטי נוהל בטיחות

שלטים אלו מספקים הנחיות או הנחיות עבור נהלי בטיחות ספציפיים, כגון נהלי נעילה/יציאה, טכניקות הרמה נכונות, או כיצד לטפל בחומרים מסוכנים. הם עוזרים להבטיח שאנשים מודעים לפרוטוקולי בטיחות נאותים ועוקבים אחריהם.

שלטים המכילים סימני בטיחות COVID-19

לאור מגיפת ה-COVID-19 שנמשכה זמן רב, ייתכן כי עסקים יצטרכו ליישם שלטי בטיחות ספציפיים הקשורים להתרחקות חברתית, חבישת מסכות, היגיינת ידיים ואמצעי מניעה אחרים כדי להגן מפני התפשטות נגיפים קיימים ושייתכנו בעתיד.

חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע הקובעים או כותבים תקנות מקומיות, הנחיות ספציפיות לתעשייה ומומחי בטיחות כדי להבטיח ששלטי הבטיחות כוללים סימני בטיחות מתאימים ומיושמים בעסק שלך. בנוסף, בדוק ותחזק את השילוט באופן קבוע כדי להבטיח נראות ויעילות. שלטי בטיחות ממלא תפקיד חיוני ביצירת סביבה בטוחה ומאובטחת עבור כל בעלי העניין בסביבה העסקית.

בין לקוחותינו

תודה ללקוחות הנאמנים שלנו על שיתוף הפעולה והעבודה המשותפת רבת השנים.

לקוחות ממליצים
כל אות פופ אפ

ברוכים הבאים לכל אות

אם זו ההיכרות הראשונה עמנו קחו דקה וצפו בסרטון הבא

Call Now Button דילוג לתוכן