כל אות

היסטוריה מקומית של פתרונות בינלאומיים

ויקטור אברהם התחיל בייצור חותמות בקרית גת ובמשך 30 שנים פיתח ב"כל אות" כלים ופתרונות שהטביעו את חותמו בכל החברות הגדולות בישראל. אלו תשומת הלב לפרטים והכבוד לתהליך שמשכו לכל אות לקוחות מהארץ והעולם. אז, כשטרם נעשה שימוש בלייזר ובמחשבים. 
עם התפתחות הטכנולוגיה גדלנו גם אנחנו ומצאנו כיצד לפרוץ כל תחום עם כל כלי חדש שאימצנו וכיום הפתרונות הבלעדיים שלנו משרתים חברות היי-טק, תעשייה אווירית ובטחונית, חברות קבלניות, ביו-טק ופארמה, חברות תשתיות ואנרגיה ועוד…

טכנולוגיה מודרנית ביד אומן

"כל אות" קיימת למעלה מ-30 שנים במהלכן צברה ידע, ניסיון טכנ' וציוד המאפשרים לה להעניק ללקוחותיה פתרונות יחודיים בתחום צריכה וחיתוך בלייזר, חריתת CNC, פתרונות בפרספקס וספוגי זיווד לארגזי כלים בתעשייה, מוצרי הדפסה, סובלימציה ושילוט.

את מוצרי החברה ניתן למצוא במתקני החברות מובילות במשק כגון אינטל, קצא"א, מקורות, משרד הביטחון, HP, סימנס, שיכון ובינוי בנקים, קבוצת אלקטרה, תעשיה אווירית ותעשיות בטחוניות שונות, חברות תעשייה ותשתיות.

"כל אות" מעניקה ליווי, תכנון וייצור של כל היבט עיצוב החומר לטובת מטרת העל של הלקוח. עיבוד החומר בכל הכלים אשר עומדים לרשותה מעניק לה נקודת מבט גבוהה יותר אשר באה לידי ביטוי בפתרון עמיד, שימושי ומשתלם יותר עבור הלקוח.

אין מוצרי מדף

האמונה כי כל לקוח הוא ייחודי וההבנה כי מוצר מותאם למידותיו וצרכיו ישפר לאין ערוך את תוצריו הביאה אותנו בכל אות לתהליך עבודה ששם את צרכי הלקוח במרכז.

אנו מתכננים, מעצבים ומייצרים כל שנדרש באופן ייחודי ואישי מול הלקוח תוך מתן ייעוץ לשיפור המוצר הסופי, עלויות הייצור שלו, זמן הייצור ועמידותו לאורך זמן.

אנחנו כאן לשירותכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

בין לקוחותינו

תודה ללקוחות הנאמנים שלנו על שיתוף הפעולה והעבודה המשותפת רבת השנים.

לקוחות ממליצים
כל אות פופ אפ

ברוכים הבאים לכל אות

אם זו ההיכרות הראשונה עמנו קחו דקה וצפו בסרטון הבא

Call Now Button דילוג לתוכן